Sodinome mišką

Ne taip seniai, vieną saulėtą balandžio popietę, mes, grupelė Želvos vidurinės mokyklos septintokų, lydimų mokytojos Rasos Povylienės, išsiruošėme sodinti miško.
Mus kelias vedė į Želvos girininkijos Laumėnų mišką, o ten mūsų laukė 500 mažų eglaičių, kurias turėjome pasodinti. Padedami Želvos girininko Gintauto Povyliaus ir jo pavaduotojo Kęstučio Jarmalavičiaus, mielai ėmėmės šio darbo. Buvo smalsu, kaipgi atsiranda miškas – juolab, kad kai kurie iš mūsų tokį darbą darėme pirmą kartą. Dirbome poromis, tad sodinimas ėjosi sparčiai. Nė nepajutome, kaip visos mažosios eglutės atsidūrė ten, kur ir reikia – kitų didesnių medžių apsupty, kur, tikimės, jos sėkmingai augs ir žaliuos.
Kadangi dirbome netinginiaudami, liko ir laisvo laiko: galėjome ir pasivaišinti, ir pasigrožėti žydinčiomis žibuoklėmis bei giedru pavasario dangumi. Džiaugiamės galėję prisidėti prie tokio svarbaus darbo ir radę progą pabūti miške ir pasidžiaugti pavasariška gamta ir miško vaizdais.

Luknė Šeferytė, Želvos vidurinės mokyklos septintokė