"Jaunimėlis"

Apie Želvos gimnazijos laikraštį „Jaunimėlis“

„Jaunimėlis“ leidžiamas jau beveik 20 metų. Iš pradžių jis pasirodydavo kaip Želvos parapijos laikraščio „Želvelė“ priedas, o vėliau, nustojus eiti „Želvelei“, „persikėlė“ į mokyklą ir tapo savarankišku leidiniu.

Laikraštis leidžiamas kartą per mėnesį. Rengiant „Jaunimėlį“ talkina moksleiviai, mokytojai, o šios veiklos koordinatorė yra lietuvių kalbos mokytoja Rasa Povylienė. Aktyviausi pagalbininikai čia – 5-8 klasių mokiniai. Laikraštyje galima rasti šias rubrikas: „Iš mokyklos gyvenimo“, „Gaivioji žodžių versmė“, „Mėnesio interviu“, „Fotomįslė“, „Šyptelk“, „Muziejaus naujienos“ ir kitas.

Siekiama, kad laikraštukas būtų kartu ir mokyklos metraštis: jame nuolat publikuojama informacija apie svarbiausius mokyklos įvykius, renginius, mokinių pasiekimus ir pan. Todėl visi „Jaunimėlio“ numeriai kaupiami gimnazijos muziejuje.

Šį  laikraštį skaito ne tik mokiniai bei mokytojai – juo domisi mokinių tėvai, buvę mokyklos mokiniai, jau seniai baigę Želvos mokyklą (pastarieji taip pat kartais atsiunčia informacijos laikraštukui). „Jaunimėlis“ leidžiamas ne tik tradicinis „popierinis“ – jis turi ir internetui pritaikytą versiją, kurią galima rasti Želvos gimnazijos interneto svetainėje http://www.zelvosgimnazija.lt

Informaciją parengė mokytoja Rasa Povylienė