Renginiai

Geografinė naktis

Š.m. vasario 20-21d. Jono Basanavičiaus gimnazijoje įvyko Ukmergės rajono geografijos mokytojų organizuotas konkursas „Geografinė naktis“.

Šiame renginyje dalyvavo ir Želvos gimnazijos mokiniai: Austėja Stražinskaitė, Laura Šlepikaitė, Rokas Kalesnykas, Lukas Tomas Paplauskas. Juos lydėjo geografijos mokytoja Justina Kuodienė. Konkurso tikslas - plėtoti mokinių geografinį pasaulėvaizdį, skatinti domėjimąsi savo ir kitų šalių gamtos bei visuomenės įvairove. Viso konkurso metu mokiniai atliko įvairias užduotis, gavę užuominas vyko į Senamiesčio mokyklą susipažinti su observatorija. Sugrįžę atgal į gimnaziją, jie susitiko su alpinistu Mariumi Gružausku, kuris papasakojo apie savo pomėgį kopti į kalnus. Konkurso dalyviai mokėsi šokti įvairių šalių tautinius šokius, o paryčiais žiūrėjo kino filmą „Venomas“ Taip užgimė graži mokinių bendrystė, kuri įpareigoja „Geografinę naktį“ virsti tradiciniu renginiu.

Roko ir Austėjos įspūdžiai apie šį konkursą:

„ Puikus renginys. Įvairios veiklos kaip: konkrečių šalių šokių mokymasis, orientacinės užduotys po gimnaziją, paskaita apie kvapą gniaužiantį alpinizmą, tikrai neleido nuobodžiauti, suteikė galimybę geriau pažinti geografijos mokslą. Puikiai ir turiningai praleidome laiką. Norėčiau, kad ši geografinių naktų tradicija tęstųsi.  Rokas“

„Renginys tikrai labai patiko. Veiklos buvo įdomios ir neteko nuobodžiauti. Buvo gera pamatyti senus draugus bei susipažinti su naujais. Austėja“

 Geografijos mokytoja Justina Kuodienė

 

Grįžti į ankstenį