Renginiai

Geografijos olimpiada

 

Gegužės 20 d. respublikiniame geografijos olimpiados ture dalyvavo Rokas Kalesnykas. Rezultatai bus žinomi gegužės 28 d. Laukiame gerų žinių.

     Š.m. balandžio 8-9 d. vyko savivaldybių dviejų etapų (rajonų/miestų) geografijos olimpiada, kurioje dalyvavo Želvos gimnazistai. Dėl susiklosčiusių aplinkybių visoje Lietuvoje šis renginys vyko nuotoliniu būdu.

    I etape dalyvavo devyni 9-12 klasių mokiniai. Norėdami patekti į antros dienos etapą dalyviai  turėjo surinkti 30 taškų. Pasisekė tik III g klasės mokiniui Rokui Kalesnykui, kuris surinko 32 taškus.

    Šiais mokslo metais geografijos olimpiadoje nustatytas praeinamasis balas - 53 taškai. Jį įveikė 94 dalyviai iš 33 Lietuvos savivaldybių. II etape Rokas surinko 56,4 taškus. Ar jis paklius į respublikinį geografijos olimpiados turą, sužinosime gegužės mėnesį.

Geografijos mokytoja Justina Kuodienė


Grįžti į ankstenį